Nerezové kúpacie sudy

Nerezová oceľ a drevo sú základnou kombináciou našich kúpacích sudov. Každý výrobok je láskyplne ručne vyrábaný kvalifikovanou a skúsenou osobou, ktorá má záujem o detail a odhodlanie k kvalite. Či už hľadáte luxusný zážitok z vonkajšej vírivky alebo sa chcete relaxovať v interiéri, naše kúpacie sudy a vírivky sú vyrobené z najkvalitnejších materiálov a sú navrhnuté tak, aby vydržali celý život. Naše postupy kontroly kvality stanovili nový štandard pre priemysel víriviek na Slovensku a na celom svete a zabezpečujeme, aby každá položka bola čo najoptimálnejšia. Uvádzané výrobky sú k dispozícii v našej továrni na Slovensku.

Hydroterapia alebo tiež vodoliečba sa používa už od antickej doby na uvoľnenie a povzbudenie tela. Využívajú sa pri nej mechanické a tepelné účinky vody - hydrostatický tlak vody pôsobí ako elastická bandáž a nadľahčuje telo čím sa podporuje cievny a lymfatický obeh.

Výhody kúpacej kade:

  • Tepelný účinok zlepšuje prekrvenie tkanív a priaznivo pôsobí na srdce.
  • Aktivuje nervový systém, čím napomáha správnej funkcii vegetatívnych reflexov, zmierňuje kŕče a svalové kŕče.
  • Aplikovaním horúcej vody sa zmierňuje chronická bolesť a bolesť kĺbov a chrbtice a podporuje vylučovanie škodlivých látok kožou - takto sa zlepšuje výživa a premena látok v koži a zlepšuje sa aj obranyschopnosť proti infekciám.

Nespornou výhodou kúpacích sudov je ich celoročné využitie. Cez zimu si môžete vyhriať a zrelaxovať organizmus, jarné či jesenné večery si zase spríjemnite oddychom v príjemne vyhriatom sude. Cez leto sud využijete aj ako záhradný bazén, ktorý ocenia i vaše ratolesti.

Sudy s nerezovým vnútrom sú výhodné z hygienického hľadiska a nie je pri nich potrebné často meniť vodu ako v prípade drevených sudov. Ich tvarovanie zase nevyžaduje použitie veľkého objemu vody, čím sa významne šetrí energia nutná na vyhriatie.

Výhody nerezu:

  • veľmi dlhá životnosť a odolnosť
  • farebná stálosť
  • ľahká údržba
  • prirodzená farba vody
  • luxusný vzhľad